Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomiń baner

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Diagnostyka Mikrobiologiczna KM UJCM

Katedra Mikrobiologii UJ CM świadczy usługi diagnostyczne w dziedzinie mikrobiologii, w tym badania laboratoryjne na rzecz różnych instytucji i klientów indywidualnych. Oto kilka przykładów usług diagnostycznych, jakie świadczymy:

  1. Badania czystości mikrobiologicznej: badania na obecność i identyfikację mikroorganizmów w środowisku, czystość powierzchni, powietrza czy kontroli procesu sterylizacji.

  2. Badania mikrobiologiczne kosmetyków: badania wykrywające obecność różnych mikroorganizmów w kosmetykach, testy konserwacji kosmetyków czy aktywności wodnej.

  3. Badania mikrobiologicznej produktów biobójczych: badania skuteczności działania bakteriobójczego oraz grzybobójczego produktów czy poszczególnych składników formulacji dostarczonej przez klienta.

  4. Wiele innych badań mikrobiologicznych dopasowanych do potrzeb klienta.

Usługi diagnostyczne świadczone przez Katedrę Mikrobiologii UJCM są oparte na nowoczesnych technikach i metodach badawczych zgodnie z przewidzianymi normami, zapewniając wysoką jakość i dokładność wyników. Ponadto nasi klienci mogą liczyć na wsparcie ze strony wykwalifikowanego personelu uniwersyteckiego.

Na wszystkie usługi wystawiamy faktury VAT.

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Próbki do badań wraz z wypełnionym i podpisanym formularzem zlecenia badania należy dostarczyć do:

osobiście:
Katedra Mikrobiologii UJCM
ul. Czysta 18,
31-121 KRAKÓW

PARTER, pokój 003 (lewy korytarz, pierwsze drzwi po lewej)

kurierem:
Katedra Mikrobiologii UJCM
Czysta 18, 31-121 Kraków
z dopiskiem BADANIE [nazwa badania] (SPORAL, KOSMETYKI itp.).

Wyniki badania można odebrać osobiście w Katedrze Mikrobiologii UJCM, pomieszczenie 003 na parterze, w godzinach 7:00-14:00, od poniedziałku do piątku.

Wyniki mogą być także wysłane pocztą elektroniczną (skan) - po uprzednim uzupełnieniu adresu e-mail na zleceniu i wybraniu opcji wysyłki wyników e-mail.